Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

Facebook Hasiči korňa

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Miloą
Zajtra má meniny: Timotej

Zásahy 23 a 24 decembra Tlačiť E-mail
Sobota, 25 december 2010
Image
Dňa 23 a 24. decembra 2010 zasahovali členovia z Dobrovoľného Hasičského Zboru Korňa pri likvidácii vznietených sadzí v komíne a dvoch čerpaní zatopených pivníc, všetky zásahy boli na území obce Korňa. Včasným spozorovaním, ohlásením a začatím likvidácie majiteľmi v spolupráci s členmi DHZ nedošlo k poškodeniu zdravia a veľkým materiálnym škodám.

 Vianoce sú sviatky pokoja, no ľudia v tomto čase sú roztržitý a aj krátka chvíľka nepozornosti má za následok nešťastie. Preto dávame do pozornosti, aby boli ľudia obozretný a vo svojom záujme pravidelne čistili komín, vykurovacie spotrebiče - v prípade pochybností požiadali o preventívnu prehliadku prostredníctvom kontrolnej skupiny obce.   

 Spracoval, foto: Rastislav Fatura

Zásahu sa zúčastnili členovia:

- Fatura Rastislav
- Fatura Ladislav
- Smažák Miroslav
- Vyrobik Patrik
- Nehera Andrej
- Kontrík Jozef starosta obce
- Sučik Jozef

(foto sa pripravuje)
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >