Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marián
Zajtra má meniny: Emanuel

Nezabúdame na Vaše zásluhy v prospech obce a DHZ Korňa Tlačiť E-mail
©tvrtok, 28 október 2010
Image
Dňa 1.11.2010 v deň sviatku všetkých svätých a pamiatke zosnulých sa členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa stretli na cintoríne, kde navštívili hroby svojich predchodcov, rodičov, starých rodičov a známych. Pekné a teplé počasie prialo všetkým návštevníkom cintorína v Korni.

Medzi zosnulých členov, čo sa zaslúžili o rozvoj DHZ Korňa patria: Sučik Pavol (dlhoročný predseda), Jaroš Rudolf (veliteľ), Smažák Ondrej (hospodár, tajomník), Vyrobik Vyktor (tajomník), Nehera Ján (člen družstva), Palica Pavol (člen družstva), Bohač Jozef (člen výboru), Jakubík Pavol (vodič strojník), Smažák Štefan (vodič strojník), Sobčak Štefan (tajomník), Vyrobik Pavol (člen výboru), Fatura Štefan (člen výboru), Smažak Ján (člen družstva), Fatura Jozef (vodič), Sabela František (pokladnik, revízor) a Ježik Rudolf (veliteľ). Pri krátkej modlitbe, položením venčekov s odkazom „ Nezabúdame hasiči“ , zapálením sviečky a krátkym opisom spomienky na jednotlivých členov predsedom p.Smažákom pre tých mladších zúčastnených. Výbor DHZ Korňa ďakuje všetkým zúčastneným, že nezabúdajú aj v tejto uponáhľanej dobe na svojich predchodcov a blízkych, zároveň verí v pokračujúcu tradíciu aj v budúcich rokoch – nakoľko odovzdávanie skúseností, vedomostí a vedenie k zodpovednosti sú hlavné ciele tejto humánnej organizácie.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >