Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Marián
Zajtra má meniny: Emanuel

Pomoc pri usporiadaní Korňaských slávností Tlačiť E-mail
Utorok, 15 jún 2010
Image
Cez volebný víkend sa v obci Korňa konali Korňanské slávnosti. Na tejto akcii usporiadanej obcou Korňa pomáhali aj členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa, už počas Soboty bol deň otvorených dverí v hasičskej zbrojnici, kde najmä deti so svojími rodičmi navštevovali jednotlivé garáže a obdivovali hasičskú techniku.

Do prezenčnej listiny sa zapísalo cez 300 občanov, medzitým športové družstvo mužov a dievčat sa zúčastnilo prvého kola Severoslovenskej hasičskej ligy v Rosine (ZA), kde dievčatá získali 1.miesto a v mužskej kategórii získali „Korňania“ trofej za najrýchlejšieho prúdara.

Tesne pred vystúpením hudobnej skupiny TEAM REVIVAL, hasiči predviedli ukážku hasenia horľavých kvapalín za pomoci ručných hasiacich prístrojov.

V Nedeľu od skorých ranných hodín traja členovia zabezpečovali asistenčnú službu a uloženie hodových stánkoch s trvalou prejazdnosťou hlavnej cesty. Počas hodových slávností sa druhá skupina podieľala na príprave občerstvenia a grilovaného kolena pre návštevníkov hodov, až do večerných hodov. Počasie bolo super, až na večernú búrku sprevádzanú silným vetrom. Veď ako je tradičné pre naše hody v Korni väčšinou počas nich prší. Výbor DHZ Korňa ďakuje všetkým členom za pomoc pri usporiadaní akcie.


Autor: Rastislav Fatura – poslanec obecného zastupiteľstva v Korni a veliteľ DHZ Korňa

Foto: autor

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >