Home

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Duąan
Zajtra má meniny: Iveta

Mladé hasičky na súťaži v Zákopčí Tlačiť E-mail
Sobota, 17 máj 2008

Image

Dňa 1.3. 2008 sa uskutočnil 3. ročník halového päťboja v Zákopčí - Ústredí. Súťažiace družstvá museli zdolať disciplíny ako viazanie uzlov, šplh na lano, hod loptičkou, streľbu zo vzduchovej zbrane a nakoniec štafetu dvojíc. Súťaž bola ťažká, ale dievčatá v niektorých disciplínach porazili aj chlapcov.

 

Dievčatá z DHZ Korňa sa zúčastnili na halovej súťaži v Zákopčí

 Pod vedením veliteľa R. Faturu a referenta mládeže M. Staníka našu obec Korňa a Dobrovoľný hasičský zbor reprezentovalo 8 dievčat a 3 chalani. Na súťaži sa zúčastnili: Dubačová, Ďurkáčová J, Ďurkáčová M, Kaduchová, Cvinčeková, Tkáčiková, Kotková, Učník, Franek, Jakubíková. Zo zúčastnených 12 družstiev v spoločnej kategórii skončili naše mladé hasičky na 5 mieste. Veríme, že naša mládež nezanevrie na hasičov a bude naďalej rozvíjať túto dobrovoľnú organizáciu, na prospech a ochranu obyvateľov obce Korňa.

 
< Predchádzajúca