Home arrow Súťaže

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Jela
Zajtra má meniny: Marcel

Súťaže
Rekordných 57 hasičských družstiev na 5.kole VŠEVED FIRE ATACK 2010 Severoslovenskej hasičskej ligy Tlačiť E-mail
Utorok, 27 júl 2010

Dobrovoľný hasičský zbor v spolupráci s partnermi súťaže a sponzormi usporiadali v Nedeľu 25.7.2010 v obci Korňa hasičskú súťaž zaradenú do Severoslovenskej hasičskej ligy pod záštitou predsedu ŽSK Ing. Juraja Blanára. Hasičská súťaž v Korni má dlhoročnú tradíciu, ktorú potvrdzuje aj zvyšujúci sa počet súťažných družstiev.
Celý článok...
 
Hasičská 100 v Poprade, Majstrovstvá DPO SR Tlačiť E-mail
©tvrtok, 08 október 2009
Image
Dňa 26.9.2009 sa konali v Poprade majstrovstvá Slovenska v hasičskej stovke dobrovoľných hasičov. Tejto súťaže sa zúčastnili aj dobrovoľný hasiči z Korne. Súťažilo sa na dva pokusy štyria najlepší postúpili do bojov o medaile. V silnej konkurencii celkovo 60 pretekárov mala DHZ Korňa zastúpenie v mužskej aj ženskej kategórii.
Celý článok...
 
Prezentačné video v skratke Tlačiť E-mail
Streda, 16 september 2009
Image
Členovia DHZ Korňa sa okrem iného venujú aj hasičskému športu, ktorý je takpovediac pre nich životný štýl, za ktorý mnohokrát obetujú priateľstvá, rodinu a veľa, veľa voľného času - za čo im patrí obdiv a vďaka... Video v celom článku...
Celý článok...
 
Nočná súťaž v Hornom Kelčove - 1.miesto muži, 2.miesto dievčatá + video Tlačiť E-mail
Streda, 16 september 2009
Image
Dňa 12.09.2009 sa uskutočnila nočná hasičská súťaž u našich susedov v Hornom Kelčove, na ich tradičnej trati sa nám zadarilo a ukončili sme požiarny útok časom 15,23 sek (na podmienky, že prúdari nevideli v tme terče - to bol skvelý výsledok) a týmto časom sme zvíťazili. Dievčatá po drobnom zranení na prúdoch sa umiestnili na druhom mieste, kde ich predbehli domáce hasičky.
Celý článok...
 
Posledné kolo SSHL v Trnovom, 1.miesto muži aj ženy + video Tlačiť E-mail
Pondelok, 14 september 2009
Image
V sobotu 5.9.2009 pripravilo DHZ Trnové záverečné kolo Severoslovenskej Hasičskej Ligy. Po upršanom piatku sa nám sobotné ráno prebúdzalo do krásneho dňa. Bolo trošku chladné počasie no sem tam vykuklo aj slniečko. Čakal nás krásny deň ako stvorený na hasičský šport. Na záverečne kolo sa prišiel pozrieť a popriať veľa športových úspechov aj predseda Žilinského samosprávneho kraja Ing. Juraj Blanár .Po slávnostnom nástupe súťaž zahájil veliteľ DHZ Trnové Roman Huliak.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 28 - 36 z 48