Home arrow Súťaže

 

 Darujte 2%z Vašich daní


Prezentácia

DHZ Korňa - prezentácia

 

Mikroprojekt

Mikroprojekt trvalá udržateľnosť

 

Advertisement

Anketa

Myslíte, že je ťažké stať sa hasičom?
 

Meniny

Dnes má meniny: Alfréd
Zajtra má meniny: Valéria

Súťaže
Hasiči z Korne na dvojdňovke na Liptove + video Tlačiť E-mail
Piatok, 20 august 2010
Image
Dňa 7. 8. 2010 o 14 hodine v Liptovskej Teplej sa zahájilo 8. kolo Severoslovenskej hasičskej ligy. Zmerať sily si prišlo 37 hasičských družstiev, z toho 27 družstiev bolo účastníkov Severoslovenskej hasičskej ligy v kategóriach muži a ženy. Ostatných 9 družstiev súťažilo v kategórii „široké hadice“.
Celý článok...
 
Rekordných 57 hasičských družstiev na 5.kole VŠEVED FIRE ATACK 2010 Severoslovenskej hasičskej ligy Tlačiť E-mail
Utorok, 27 júl 2010

Dobrovoľný hasičský zbor v spolupráci s partnermi súťaže a sponzormi usporiadali v Nedeľu 25.7.2010 v obci Korňa hasičskú súťaž zaradenú do Severoslovenskej hasičskej ligy pod záštitou predsedu ŽSK Ing. Juraja Blanára. Hasičská súťaž v Korni má dlhoročnú tradíciu, ktorú potvrdzuje aj zvyšujúci sa počet súťažných družstiev.
Celý článok...
 
Hasičská 100 v Poprade, Majstrovstvá DPO SR Tlačiť E-mail
©tvrtok, 08 október 2009
Image
Dňa 26.9.2009 sa konali v Poprade majstrovstvá Slovenska v hasičskej stovke dobrovoľných hasičov. Tejto súťaže sa zúčastnili aj dobrovoľný hasiči z Korne. Súťažilo sa na dva pokusy štyria najlepší postúpili do bojov o medaile. V silnej konkurencii celkovo 60 pretekárov mala DHZ Korňa zastúpenie v mužskej aj ženskej kategórii.
Celý článok...
 
Prezentačné video v skratke Tlačiť E-mail
Streda, 16 september 2009
Image
Členovia DHZ Korňa sa okrem iného venujú aj hasičskému športu, ktorý je takpovediac pre nich životný štýl, za ktorý mnohokrát obetujú priateľstvá, rodinu a veľa, veľa voľného času - za čo im patrí obdiv a vďaka... Video v celom článku...
Celý článok...
 
Nočná súťaž v Hornom Kelčove - 1.miesto muži, 2.miesto dievčatá + video Tlačiť E-mail
Streda, 16 september 2009
Image
Dňa 12.09.2009 sa uskutočnila nočná hasičská súťaž u našich susedov v Hornom Kelčove, na ich tradičnej trati sa nám zadarilo a ukončili sme požiarny útok časom 15,23 sek (na podmienky, že prúdari nevideli v tme terče - to bol skvelý výsledok) a týmto časom sme zvíťazili. Dievčatá po drobnom zranení na prúdoch sa umiestnili na druhom mieste, kde ich predbehli domáce hasičky.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 28 - 36 z 49